Často kladené dotazy

1. Jaké budou terény na stopy?

Fotografie terénů pro pachové práce jsou uvedeny v sekci Pro závodníky

 

2. Je možné si přijet zatrénovat ještě před začátkem mistrovství?

Pro velký zájem je domluvena možnost tréninků na fotbalovém hřišti TJ Sokol Dolany, z.s. (TJ) v Dolanech nad Vltavou (na adrese: Ke Hřišti 253, 27801 Dolany nad Vltavou).

Předzávodní tréninky si plně řídí zástupce TJ a celá organizace včetně případných změn podmínek, je v jeho kompetenci. Kontakt na zástupce TJ (rezervace tréninků): Pavla Ryžovová, tel: 777 221 234

Tréninky jsou možné denně až do středy 18. 10. 2017 (včetně), na základě rezervace tréninkové doby na výše uvedeném telefonním čísle a po zaplacení tréninkového poplatku. Rezervace bude přidělena po dohodě dle volné kapacity harmonogramu obsazenosti hřiště.

Podmínky:

  1. Cena 200,- Kč / jedna hodina / jeden pes (na jednu hodinu tréninku se rezervují max. čtyři psy / po domluvě je možné skupinu rozšířit / cena 200,- Kč za psa zůstává).

  2. Trénink začíná a končí vždy v celou hodinu

  3. Doklad o zaplacení konkrétní tréninkové doby, mějte prosím u sebe pro případ kontroly ověření rezervace

  4. Psi se NESMÍ V CELÉM AREÁLU TJ VENČIT NEBO POBÍHAT BEZ VODÍTKA. Pohybovat volně a pouze na hřišti se mohou jen právě cvičící psi, kteří jsou pod kontrolou svých psovodů

  5. Psovodi jsou povinni udržovat pořádek a čistotu v areálu TJ.

Oficiální trénink proběhne 20.10 dle časového harmonogramu. Trénink bude zajišťován pro 6ti členné skupiny, každá z nich bude mít k dispozici 60 min. Na místě bude umístěna rozpisová tabule, do které si jednotlivé dvojice rezervují místo.  

3. Kde je možné se ubytovat?

Pro nabídku hotelů přidáváme odkaz na Trivago. V případě zájmu o ekonomicky přijatelnější ubytování je k dispozici Hotel Sport, Hotel Zimní Stadion a několik ubytoven v Kralupech nad Vltavou.

Powered by Khore by Showthemes